Monday, March 4, 2013

Fjolla provokon Shpatin dhe Armendin

Në ditëlindjen e 27-të të këngëtares Big Mama nuk kanë munguar edhe miqtë e saj më të mirë nga bota e artit dhe muzikës.
E nuk kishte si të mos ishte edhe njëra nga shoqet e saja më të mira, këngëtarja seksi, Fjolla Morina. Ja ku është në këtë foto që ne e zbuluam mes dy djemve simpatikë, këngëtarit Shpat Kasapi dhe stilistit Armend Ramadani, të cilët ndihen shumë komodë duke u provokuar pak nga bukuroshja Morina.
Por, çfarë po mendojnë tani të dashurat e dy djemve?