Wednesday, March 20, 2013

Ja ç’ndodh kur zgjidhni një hotel me pamje nga rruga (FOTO)

Kur rezervojmë një dhomë hoteli, shumica prej nesh kërkojnë një dhomë me pamje të bukur nga rruga. Por, për bujtësit e një hoteli në Cornish, pamja nga rruga buk ka qenë edhe aq e këndshme, duke qenë se për orë të tëra para tyre ka qendruar një furgon i bardhë, i cili i ka terrorizuar pasi është përplasur me hotelin. Drejtuesi i mjetit ka qenë i pirë dhe për këtë arsye e ka humbur kontrollin, duke e përplasur makinën me hotelin, por për fat ka mundur të mbijetojë./Indeksonline/