Thursday, March 28, 2013

Ja si e festoi Nora Istrefi ditëlindjen?

Këngëtarja Nora Istrefi ka festuar ditëlindjen e saj të 27-të, në shoqërinë e të dashurit, Robertit dhe mikeshave të saj. Shiko Videon ne katrorin me lart..
norii[1]