Tuesday, March 12, 2013

Motra e Lorik Canes cmend turqit

Motra e Lorik Canes cmend turqitNe krah te saj po qendron vellai i saj i vogel Graniti i cili gjithashtu merret me futboll dhe qe nuk eshte cudi qe nje dite te zere vendin e vellait te madh Lorik Canes qe ndodhet ne majat e suksesit.