Sunday, March 24, 2013

Prezantohet Range Rover Sport

rang
James Bond” do prezantojë modelin e ri të Range Rover Sport javën tjetër në Nju Jork.
Aktori Daniel Craig ka marrë përsipër që të nxisë më shumë shitjen e kësaj makine në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.
Vetë aktori është një i apasionuar pas kësaj makine.Range Rover Sport është pak më i vogël se vëllai i madh, Range Rover.
Makina është shumë e preferuar nga këngëtarët, aktorët dhe futbollistët.Megjithëse makina do prezantohet javën që vjen, online kanë nisur të qarkullojnë fotot e para të kësaj makine.