Tuesday, March 26, 2013

Vetem 13 vjece e bukur por shikoni c’fare ben !

jo eshta Vanesa. Ajo cfare e ben qe te bjere ne sy eshte bukuria e saj

dhe trupi shume i bukur dhe terheqes. Cdo vajze do donte te kishte nje trup te tille sot.
Fotoja flet vet.kjo vajze ben shkollen per  foto modele  dhe eshte shum e
zhvilluar per ket profesion kjo vajze kur del ne
sken ka nje shkelqim te jazht zakonshem qe te le pa fjal me pak fjal mahnitse..Shiko videon ne katrorin me lart..