Tuesday, March 19, 2013

Zizu si dikur, ka moshën por edhe klasin (Video)

Zinedine Zidane ka treguar se pavarësisht viteve të tij, klasi mbetet tek ai. Legjenda e futbollit botëror ka realizuar një paraqitje të madhe në miqësoren mes shokëve të tij dhe shokëve të Ronaldos. Ndeshja e karakterit bamirës mblodhi legjenda të futbollit botëror e evropian ndërsa u luajt në Porto Allegre. Zizu mahniti të gjithë më disa lëvizje të tij të njohura ndërsa shënoj edhe një gol fantastik në këtë ndeshje. Rezultati nga kjo ndeshje ishte më pak i rëndësishmi.