Wednesday, April 24, 2013

Ke e ofendoi Messi ne tunesl pas humbjes?


Jo zyrtarisht el mundo deportivo raporton se super ylli i Barcelones LEO MESSI ka qene tejet i indinjuar per humbjen katastrofale nga Bayerni. Gazeta katalonase shume e afert me Barcelonen ka shkruar ne balinen e saj se Messi i ka thene referit ne tunel se pse nuk e kerkon nje fanel te Bayernit se te rrin mire, kurse referi eshte ndalur dhe i ka kerkuar qe ta mbyll gojen dhe te hec.