Tuesday, April 30, 2013

Vajza qe po çmend Brazilin me vithet e saj (VIDEO)

Kjo eshte vajza qe po cmend te gjithe Brazilin me vithet e saj.Cdo gje ne trupin e saj eshte perfekte.

Pas performances se saj si kercimtare duke tundur skenen braziliane ajo merret ne interviste dhe deklaron:Pika ime me e forte qe me ka bere te jem ketu ku jam jane Vithet e mia.

Shikoni videon duke klikuar me lart