Thursday, April 25, 2013

Skandaloze: Në ‘Big Brother’, Joana, shtatzënë me Anaidin? ‘Qëndromë afër’ (FOTO)


Pasditen e djeshme Joana dhe Anaidi diskutonin per nje shtatzani te mundshme te vajzes 26-vjecare.
Joana i kerkon Anaidit te flasin dhe teksa pershperisin ajo i le te kuptoje se mund te kete ngelur shtatzane teksa buzeqesh ne syte e saj duken shenja ankthi. Ndiqeni videon me lart
bigu1-300x257[1]