Sunday, April 28, 2013

Pasi flet me Janin, Joana bën s*** me Anaidin, publikohen videot

kliko ne katrorin me lart per ta par videon


TIRANE - Ajo që po ndodh mes Joanës dhe të dashurit që ka jashtë, Janit, është diçka që askush nuk po arrin ta kuptojë. Kur hyri në shtëpinë e “Big Brother”, Joana deklaroi se ka një lidhje gjashtëvjeçare. Më pas, ajo vendosi që ta lërë dhe të lidhet me Ilirin. Jani as deshi t’ia dijë për vendimin e Joanës, por i solli asaj një valixhe me rroba. Ky fakt bëri që Joanës t’i rikthehet dashuria për Janin, ndërkohë që ky i fundit u entuziazmua aq shumë, sa vendosi të komunikojë në telefon me të gjatë natës live të spektaklit të së shtunës. Përsëri Joana i deklaroi se e mendon shumë dhe do flasin gjatë kur të dalë që andej. Por një natë më pas, ajo e feston me Anaidin rikthimin e Janit, i cili i dha vetëm këshillën që të kujdeset për veten. Dhe ajo u kujdes ashtu siç di, në krevat me Anaidin.
Dikush që është ndjekës i rregullt i këtij reality shoë, i ka ndjekur në orët e para të mëngjesit dhe i ka xhiruar teksa Anaidi dhe Joana bënin seks. Videoja gjendet në youtube dhe është shpërndarë në rrjetet sociale. Titulli është “Joana dhe Anaidi bëjnë seks në BB6?. Akti seksual mes tyre duket diçka shumë mekanike dhe e ftohtë, mbase edhe nga meraku i kamerave, të cilat Anaidi i sheh vazhdimisht, duke mos ndaluar aktin, ndërkohë që Joana duket e qetë në atë që bën.
Tanimë nuk dimë ende se çfarë na pret nga ky trekëndësh i çuditshëm. Mbase mund të shfaqet përsëri Jani, i cili mund ta komplimentojë Joanën për mënyrën se si po kujdeset për veten!