Sunday, April 28, 2013

Top 12 Të Dashurat E Cristiano Ronaldos (FOTO)

raffaella-ficomirella-grisales600full-letizia-filippiimage
Aktualisht Ronaldo është në një lidhje me modelen ruse Irina Shayk, një nga lidhjet e tij që kanë zgjatur më shumë dhe me të cilën pritet edhe të martohet.
Por më parë CR7, si te Manchester United ashtu edhe te Sporting Lisbona, ka patur disa të dashura ku disa prej tyre janë emra të njohur të showbizz-it.
Kim Kardashian, Paris Hilton, Raffaella Fico dhe Imogen Thomas, janë disa prej të dashurave të portugezit.
A të pengojnë kaq shumë të dashura e mbi të gjitha kaq të bukura? Në rastin e Ronaldos..