Saturday, March 9, 2013

Justin Bieber nuk e mbajnë këmbët, rrëzohet në skenë (VIDEO-FOTO)

Konsumi i marihuanës dhe argëtimi i tepërt e ditëve të fundit, duket se ka qenë arsyeja që këngëtari Justin Bieber të mos e mbajnë më këmbët gjatë një koncerti në Londër.

19-vjeçari është rrëzuar në skenë gjatë perfomancës së tij ndërsa më vonë ka përfunduar në spital. Sipas mediave të huaja ai nuk është ndier mirë edhe para se të niste të këndonte. Ndërkohë që pak orë më vonë ai ka falenderuar fansat për mbështetjen, duke thenë se ndihet më mirë.