Friday, March 8, 2013

Kim përfundon në spital


Kim Kardashian ka përfunduar në spital pasi gjendja e saj shëndetësore ka pësuar përkeqësim ndërsa i duhej të udhëtonte me avion. Bukuroshja e njohur e televizionit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është shtatzënë dhe se të martën do të udhëtonte nga Parisi në Los Anxhelos. Mjekët sipas mediave rozë e kanë fajësuar Kim për mënyrën se si po e kalon shtatzëninë në aktivitet të vazhdueshëm dhe pa ndërprerje. Pritet të shihet nëse Kim do të ndryshoje diçka në këto javë të shtatzënisë.
Kim-Kardashian-mai_1686744a