Wednesday, March 20, 2013

Lajmi i dites: Mourinho do te trajnoje Messin


Lajmi i dites: Mourinho do te trajnoje Messin
Nje gje eshte e sigurt: Mourinho do te trajnoje Leo Messi-n.
Pra kjo do te thote ose se Mourinho do te transferohet te Barcelona, ose Messi te Real Madrid.
Megjithate nuk eshte asnje prej ketyre te dyjave.
Thjesht ‘Trajneri Special’ eshte zgjedhur per te trajnuar nje skuader te perzgjedhur, ku ben pjese me sa duket edhe Messi.
Kjo skuader do te zbrese ne fushe ne ndeshjen e ‘lamtumires’ se Michael Ballack qe do te terhiqet nga futbolli.
Ne ndeshje jane ftuar edhe Didier Drogba, Frank Lampard, Mesut Ozil, Ashley Cole dhe Bastian Schweinsteiger.
moumessi