Wednesday, March 20, 2013

Ngrihet tensioni, Ozil e quan Mourinhon te cmendur


Ndonese ka qene vendimtar ne sfiden e fundit ne kampionat kunder Valladolidit, kur Mesut Ozil shenoi dy gola dhe permbysi disavatazhin e Realit te Madridit, duket se mesfushori gjerman e ka prishur marredhenien e tij me trajnerin Jose Mourinho.
mesut ozil