Sunday, March 3, 2013

Nicki Minaj, zhveshur në videoklipin e ri (FOTO)

0aNicki-300x225 (1) Nicki Minaj ka vendosur që të shfaqet “topless” për videoklipin e këngës së saj më të re. Në fotot e publikuara nga ‘The Sun’, këngëtarja amerikane duket e mbuluar vetëm me dy yje floriri në pjesën e gjoksit në këngën ku ka bashkëpunuar me French Montana Freaks. Edhe pse është e famshme për veshjet e saj shumë ekstravagante në koncerte dhe videoklipe të mëparshme, ky ekspozim është më ekstremi i 30-vjeçares. Muajin e kaluar Nicki Minaj tronditi Twitter-in (për aq sa mund të tronditet tashmë) me disa foto të saj ku tregonte pjesë të tjera të trupit.