Saturday, March 9, 2013

Vrau rumunin për 30 euro, arrestohet 34 vjeçari shqiptar (VIDEO)

bledar-mariniNjë 34 -vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italine pasi ka qëlluar për vdekje më thikë, më një plagë në gjoks, një shtetas rumun. Sipasmediave italiane, sherri mes tyre kishte nisur pas një mosmarrëveshje për performancën seksuale të një prostitute. Viktima nuk ka dashur të paguajë një moldave, e cila në të njëjtën kohë, sipas mediave italianeishte edhe e fejuara e shqiptarit.
Bledar Marini ka mbërritur në vendin e ngjarjes, dhe pas një debati ai ka qëluar me thikë për vdekje rumunin, si dhe ka plagosur të vëllain, i cili ishte disa metra më larg.