Monday, May 13, 2013

Angela Martini: Te gjithe meshkujt po ma lypin…


Modelja hot Angela Martini, eshte nje nder ato vajzat e bukura dhe te reja qe ka pasur fatin ti futet botes se shoubizit shume heret, duke njohur dhe takuar personalitete te rendesishem VIP neper evente dhe ndeja te ndryshme boterore.
Dhe, natyrisht nje modele e re seksi si ajo nuk ka mundur te kaloj pa u verejtur nga meshkujt e pranishem. Ne pyetjen nga revista “Complex” nese ka ndodhur qe ne keto ndeja ti afrohet ndonje mashkull i famshem, Angela eshte pergjigjur:
“Te gjithe. Por, tjeter eshte puna si ia del ne krye me ta. Nuk do te thote qe cdonjeri qe ka deshire te dale me ty, duhet dhe te dalesh me ta. Ka shume thashetheme ne lidhje me kete, por mendoj vetem 10% jane te verteta. Shumica e meshkujve me te cilet jam e lidhur jane vetem miqe te mire”.
Angela se fundmi ka dalur ne kopertinen e revistes se njohur “Maxim” me nje set fotografik supersensual te realizuar nga fotografi shqiptar Fadil Berisha.