Monday, May 27, 2013

Nora shfaq trupin s****Nora Istrefi po e ruan epitetin e një nga femrat më seksi të estradës shqiptare. Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaq trupin seksi në një kostum të bardhë me yje ngjyrë ari.

Në këtë foto, trupi i Norës duket mjaftë në formë dhe i tonifikuar.

Këngëtarja kohën më të madhe e kalon në palestër në mënyrë që ti ruaj format trupore që I posedon