Friday, May 31, 2013

Zyrtarizohet Falcao: Ne Monaco !

falcao1
. Falcao sot është prezantuar në ambientet e Monacos ku është bërë lojtari i katërt i transferuar te kjo skuadër.
60 milion euro ka kushtuar blerja e Falcaos. Ylli kolumbian është bërë lojtari më i shtrenjtë në historinë e Monacos dhe në kampionatin francez./