Monday, May 27, 2013

Top 10 transfertat me te shtrenjta ne historine e Barcelones

E ardhmja e Zlatan Ibrahimovic varet nga AncelottiKliko me larte per ta zmadhuar foton dhe per ta pare renditjen e lojtareve