Tuesday, May 28, 2013

Bruna Marquezine, ja e dashura e Neymar (FOTO LAJM)

49244
Bruna Marquezine, kështu quhet e dashura aktuale eNeymar. Ylli brazilian do të firmosë nesër për Barcelonën një 5-vjeçare dhe bashkë me të në Katalunjë pritet të vijë edhe bukuroshja braziliane.
Bruna, e cila më 4 gusht mbush 18 vjeçe, dhe Neymar janë njohur në muajin nëntor dhe që prej asaj kohe janë shpeshherë bashkë në daljet publike.
Bukuroshja është një prej aktoreve më të preferuara të telenovelave braziliane.