Sunday, May 12, 2013

Dafina Zeqiri e prek Zogun si Tuna (Video)

zoguDafina Zeqiri e ka imituar gjestin e famshem te Altuna Sejdiut ne nje koncert te sajin.
Nje video e publikuar ne internet e paraqet kengetaren duke interpretuar ‘playback’ hitin (e perbashket me Tunen dhe 2po2) “Vibe”.
Ne momentin kur vjen pjesa e kengetares nga Maqedonia, Dafina prek pjeset intime te saj duke imituar (apo perqeshur?) gjestin nga videoklipi i Tunes,