Monday, May 6, 2013

“Sulmohet” Justin Bieber


Këngëtari, Justin Bieber thuhet se është sulmuar në skenë gjatë një koncerti në Dubai.
Pop ylli ishte duke marrur pjesë në një koncert në Emiratet e Bashkuara Arabe në momentin kur një mashkull u sulmoi në skenë.
Justin ishte duke kënduar këngën e tij të fundit, ‘Believe’ dhe ishte duke luajtur në piano teksa mashkulli u afrua për ta kapur. Sidoqoftë, ekipi i siguritmit arriti me kohë ta ndalojë atë.
Kjo nuk e ndaloi këngëtarin dhe ai vazhdoi performancën sikur të mos kishte ndodhur asgjë.