Tuesday, May 7, 2013

Zanfina prezanton te dashurin e ri? (FOTO)

zanE lumtur dhe e dashuruar
Deri vone shume hermetike sa i perket jetes private, kengetarja Zanfina Ismajli, koheve te fundit ka lene neper rrjete sociale mesazhe qe zakonisht i atribuohen vajzava te dashuruara, si: “Ti je problemi, por edhe sherimi im!”.
Ndersa tani vjen me disa foto me konkrete ku ajo ndjehet shume “happy” sipas dicitures se kesaj fotoje, ku ajo shihet ne krahet e nje mashkulli qe i “kendon” asaj ninulen.
Fansat pyesin nese ky eshte i dashuri i saj i ri, derisa miqte qe e rrethojne e pershkruajne ate si thellesisht te dashuruar.
Edhe pak dite, Zanfina feston ditelindjen dhe i urojme qe kjo lumturi dhe dashuri e saj te kete jetegjatesi.