Sunday, May 19, 2013

Lajmi Fundit: Arbana nxjerr nga Shtëpia Ilirin…(VIDEO)

Ky Big Brother perfundimishte eshte plot me supriza dhe sic duket i tille do te jete deri ne fund...
Kjo ishte supriza e djeshme dhe se pse me mire shikojeni vete ne videon me larte....http:Sh!k0n!! v!de0n me larte...