Saturday, May 4, 2013

Nora Istrefi Publikon Foto Intime Në Plazh Me Robertin


Temepraturat e larta që kanë mbretëruar këto dit kanë bërë që shumë nga të famshmit tanë të nisin pushimet e verës herët.
 Këto ditë, Nora Istrefi ka zgjedhur të pushojë në Ulqin së bashku me të dashurin, Robertin dhe kolegen e saj, kengetaren Tuna.
Ajo nuk ka harruar ti mbaje te informuar dhe fansat me detajet nga pushimi duke publikuar fotografi.
Sic thone “nje udhe e dy pune” Nora pervec qe ka  treguar  se po pushon keto dite ne plazhin e bukur te Ulcinit, ajo ka shfaqur edhe hiret e saja trupore te cilat do ti kishte lakmi cdo femer.Jo pa të drejtë, Nora edhe mban epitetin e një nga femrat më seksi të estradës shqiptare.