Monday, May 13, 2013

Shokohet Britania ! Prezantuesi i famshem i ''Britain got talent'' puth ne vithe kolegen e tij Live..

Mesa duket, Simon Cowell di të “thithë”… mbi të blicët e aparateve fotografik dhe jo vetëm…!
Gjatë xhirimeve të “Britain Got Talent”, nuk ngurroi të puth në… vithe kolegen dhe kritiken, Amanda Holden, me rastin e këngës me titull “Kiss my ass”.

Prezantuesja 39-vjeçare u çua nga karrigia e saj dhe në atë moment Simon Cowell i tha: “Putha vithet e tua. Të pëlqeu?”.
Për momentin 39-vjeçarja dukej se e përlan djersë të ftohta, por u mjaftua duke e falënderuar. Momentet mund ti shihni me larte…