Sunday, May 12, 2013

Kandidatja per deputete super hot e Spartak Ngjeles..(FOTO)

Surprizat e listave të kandidatëve për deputet në zgjedhjet e 23 qershorit nuk kanë të sosur.
Kështu, përveç kandidatëve biznesmenë, socialistëve që kandidojnë për të djathtën apo kandidatëve që as në Google nuk i gjen dot se çfarë janë, listës i shtohen edhe miss-et.
Partia Ligj dhe Drejtësi ka vendosur të konkurroje me hire në këto zgjedhje parlamentare.
Vajza e njohur si miss-i që qëndron pas avokatit të njohur Spartak Ngjela, është në listën e kandidatëve për deputet në Tiranë.
26- vjeçarja Arnida Çapi do të jetë fill pas Ngjelës në listën e Tiranës.
A do të fitojë Arlinda?