Sunday, June 2, 2013

Tuna përfundon në spital


“Kur je ti e sëmurë, jam dhe unë”, kështu ka shkruar në rrjetin social reperi Cozman, i cili i referohej një fotoje të këngëtares Altuna Sejdiu e shtrirë në një krevat në spital, pasi ka shumë zera se ai është i dashuri i saj.
Nuk e dihet se nga se është sëmurë, por siç duket jo vetëm ajo, por edhe reperi ishte sëmurë, pasi edhe ai ka publikuar një foto duke marrë infuzion, shkruan Panorama.
Flitet se Tuna ka kohë që po ndihet mirë në krahët e djaloshit simpatik, ndërsa ata shumë shpejt do të sjellin një duet së bashku, duet i cili po realizohet në një studio të njohur në Prishtinë.