Wednesday, June 19, 2013

Edona thotë “T’i kam falë”

Edona Llalloshi ka lansuar këngën dhe videoklipin e saj më të ri të titulluar “T’i kam falë”. Kënga ka një vijë të lehtë melodike të realizuar nga Ilir Tolaj, ndërsa për tekstin e saj është kujdesur Arsim Bunjaku. Videoklipi është realizuar nga produksioni “EMF Creative”, dhe mund ta ndiqni në vazhdim.