Tuesday, June 18, 2013

Ja se çka i bëjnë fotografët Mourinhos

Një moment interesant është parë në “Santiago Bernabeu” në ndeshjen e fundit të Jose Mourinhos. Pak minuta pasi filloj ndeshja mes Real Madridit dhe Osasunës, në drejtim të tij u sulën dhjetëra fotoreporterë e gazetarë. U desht ndërhyrja e anëtarëve të sigurimit për të qetësuar këtë situatë duke i detyruar fotoreporterët që të largohen nga Mourinho.article-2334299-1A18D8B5000005DC-122_634x419