Sunday, June 16, 2013

Rrebeli \'qohet prej vorri\', për të thyer rekordeNjëri ndër artistët më të mëdhenjë të Hip-Hop-it shqiptar, Viktor Palokaj apo siç njihet ndryshe si Rebel a.k.a Unikkatil ka lansuar këngën e re 'U qova prej vorri'.
Përmbajtja e këngës është me ardhjen e 'Katilit', në Kosovë vitin e kaluar, ku reperi tregon për ndjenjat që kishte për vendëlindjen e tij si dhe dashninë për adhuruesit e tij.
Vetëm një orë pasi kënga u lanësua në 'Youtube', ka thyer shumë rekorde ku ende pa u bërë një orë janë arritur mbi 20 mijë komente nga fansat e Viktorit.
videon mund ta shikoni ne katrorin me poshte..