Tuesday, June 18, 2013

Edhe Kaltrina Selimi fillon te zhvishet (Foto)

aa
Këngëtarja e shumë baladave Kaltrina Selimi gëzon një trup për lakmi, dhe nuk përton fare ta reklamojë çdo herë përmes veshjeve.
Në rrjetin social facebook Kaltrina ka postuar këtë foto, ku shihet duke provuar këtë fustan. I lepitur për lëkurën e trupit, asaj i vë në pah linjat perfekte. Edhe Kaltrinës si shumë kolegeve tësaj i pëlqen të ”picillohet’. Duhet ta pranojmë se ajo duket shumë joshëse dhe seksi.