Monday, June 17, 2013

Inatoset Noizy me Unikatilin...Ja cfar thote..Sic dihet nga te gjithe qe para pak ditesh hodhen ne treg  nga nje kenge si Noizy ashtu edhe Unikkatili. Me
sakte  Noizy lancoi kengen e tij ''Gunz Up'' nje dite me para Unikkatilit, por problemi nuk qendron ketu . Problemi eshte se kenga e Noizit po merr me pak kli kime ne you tube sesa kenga e Unikkatilit e cila mesa duket po thyen rrekorde. Gjithsesi Noizy eshte irrituar disi  dhe thote qe jane kli kime te pandershme etj.   Ja cfar thote me gojen tij vete Noizy. Shi okni vi dj on me post.