Monday, June 17, 2013

Afërdita Dreshaj, nga Parisi me dashuri (FOTO)

Afërdita Dreshaj, që nga ndarja me Shpat Kasapin, ka pasur shumë angazhime, në vende të ndryshme të botës.
Gjatë kësaj jave, ajo ka qëndruar në Paris, ku ka realizuar disa sesione fotografimi. Në këtë udhëtim në kryeqytetin francez, atë e ka shoqëruar edhe grimerja Sellma Kasumoviq.
Modelja dhe këngëtarja Dreshaj, ka publikuar në rrjete sociale shumë fotografi nga qëndrimi atje.
Para shkuarjes në Francë, Afërdita ka qëndruar në Tiranë ku ka filluar xhirimet e videoklipit më të ri, në bashkëpunim më anëtarin e grupit Kaos, Lumi B.
Klipi ka filluar të xhirohet nga produkcioni i njohur “Max Production”, disa pjesë të klipit janë xhiruar në Shqipëri dhe do të vazhdojnë edhe më tutje.
Kënga është punuar në studion “Blero ENT” të këngëtarit Blero Muharemi, ndërsa për tekstin e këngës është kujdesur vetë Lumi B
.