Sunday, June 9, 2013

SHKËNDIJA U KËRKON FALJE FANSAVE

Shkëndija u kërkon falje fansaveShkëndije Mujaj provokon sërish me foto, por kësaj radhe ajo kërkon falje nga fansat e saj.
Në rrjetin social facebook Shkëndija ka postuar këto foto ku ka kërkuar falje nga fansat që për shkak angazhimeve nuk po ka kohë të postojë edhe më tepër foto. 'Fansaa , sorry spo muj me postu shum foto kohve te fundit ngase po punoj ne projekte te rejaa'.
Se në çfarë projekte është duke punuar ajo, neve na mbetet të presim dhe të shohim.