Friday, February 1, 2013

Aferdita Dreshaj takim me Justin Bieber

afiii
Bukuroshja, Afërdita Dreshaj së fundmi është duke qëndruar në Majemi dhe teksa po gjen kohë edhe për tu argëtuar atje, ajo ka gjetur rastin të takojë këngëtarin me famë botërore, Justin Bieber,
Këtë gjë ajo e ka bërë të ditur nëpërmjet rrjeteve sociale duke u shprehur shumë e lumtur për këtë takim.
“Justin Bieber ishte kënaqësi që u takuam sonte. Një ndejë aq e bukur. Ethet Bieber”, ka shkruar Afërdita në Twtiter.