Tuesday, February 26, 2013

Argjentina, këngë me Elvanën dhe Florin

argjentinaflorielvana
Lajme Vip- Argjentina Ramosaj aktualisht ndodhet në Tiranë, ku po punon në projektin e saj më të ri. Këngëtarja ka publikuar disa fotografi në profilin e saj në Twitter, ku paraqitet me këngëtaren Elvana Gjata dhe Flori Mumajesin në studio incizuese.Argjentina nuk ka dashur të komentojë më shumë, por vetëm ka treguar se së shpejti vjen kënga e saj më e re, dhe mezi po pret ta ndajë atë me të tjerët.Të shpresojmë që kësaj radhe, producenti dhe këngëtari Flori të krijojë një hit të madh.argjentina