Wednesday, February 27, 2013

Messi jo mire me shendet. Mund te humb El Classicon !

messi Lionel Messi nuk është mirë me shëndet. Lajmi shqetësues i është dhënë skuadrës së Barcelonës nga mjekët e skuadrës. Lojtari më i mirë në botë thuhet se ka ethe dhe se po ndihet tejet i lodhur. Messi sot nuk ka stërvitur me Barcelonën ndërsa nga mjekët është konsultuar që të pushoj 24 orë. Messi thuhet se do të duhet të përdor ilaqe para se ti nënshtrohet një testi tjetër mjekësor për të kuptuar nëse do të luaj në El Clasico. Superylli argjentinas pritet që nesër pasditë ti nënshtrohet testeve mjekësore./Indeksonline/