Sunday, February 24, 2013

Edhe Zajmina e pre’k… si Tuna (Foto)

gg
Këngëtarja Zajmina Vasjari ka prekur zogun në skenë. Me një gjest të ngjashëm me shumë kolege të saj, ajo ka vënë dorën në vendin intim. Së fundmi, Zajmina ka deklaruar se do të vijë me ritme të reja muzukore, shpërthyese dhe me plot surpriza.
Ajo vazhdon të përflitet se këto kohë po imiton këngëtare te njohura shqiptare dhe me tej, si Tunen e Dafinen.

Shiko Videon me Lart..