Thursday, June 6, 2013

Cfare po ben Guardiola në Munchen

guar-
Pep Guardiola e ka filluar jetën e tij në Munchen. Trajneri i ardhshëm i Bayern Munchen është parë në rrugët e qytetit gjerman. I thjeshtë dhe me stil, Pep Guardiola është fotografuar në rrugët e Munchenit ku ka gjetur ngrohtësinë e tifozëve gjerman. Guardiola thuhet se ka filluar s’pastrimet në skuadrën e Bayernit. Flitet se 7 lojtarë nuk bëjnë në listën e Guardiolës ndërsa po përmenden 5 blerje të mundshme nga strategu spanjoll