Saturday, June 8, 2013

Ja Cfar Ben Kim Kardshian Per Te Qen Gjithmone E Re Edhe E Bukur Pa Make-Up

kim-kardashian-arriving-back-at-her-hotel_4167721[1]kim-kardashian-prima-della-gravidanza[1]kim[1]Pas teknikes “vampire lift”, Kim Kardashin-i mendon te beje një tjetër “çmenduri”. Zbulojeni çfarë është ajo.
Kim Kardashian-i është gati te beje gjithçka për te qene e bukur dhe ne forme. Pasi ka praktikuar tekniken “vampire lift”, me pak fjale injeksionin e gjakut ne fytyre, nene e ardhshme dëshiron te haje placentën e saj.  Mund te shikoni dhe disa nga foto e kim-it me poshte klikoni mbi foto per ti zmadhuar ato